Görüntülüyor 2.356 Sonuç(lar)
Teknoloji

Sanal Numara Nasıl Alınır ?

Mobil onay, yaygın olarak sms onay olarak da bilinmektedir. Kişisel numaranızı hiçbir platform ile paylaşmadan sanal numara alma hizmetinden faydalanarak dakikalar içerisinde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu hizmet ile tüm sosyal platformlarda ve diğer internet sitelerinde kişisel numaranızı kullanmaya gerek kalmadan işlemlerinizi halledebilirsiniz. Telefon onay işleminde dikkat etmeniz gereken en önemli unsur güvenilir bir siteden satın alım işlemi yapmaktır. İnternet üzerinde …

Teknoloji

Fire Flux’tan Büyük Başarı, PUBG Mobile Dünya Finallerine Gidiyor

Fire Flux Esports Mobile, dünyanın en büyük mobil espor organizasyonlarından PMGC 2022’nin grup aşamasında, en sıkı rekabetin beklendiği Yeşil grupta ilk 3’e adını yazdırarak Büyük Finallerde oynamaya doğrudan hak kazandı!   Türkiye esporunun en başarılı takımlarından Fire Flux Esports, dünyanın dört bir yanından en iyi profesyonel takımların güçlerini sergilediği PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası (PMGC 2022) grup aşamasında ilk üçe girerek Büyük Finallere doğrudan katılma hakkını elde etti.

Teknoloji

inventiv: “Sızma testi tek seferlik bir çalışma değil, periyodik olarak alınması gereken bir güvenlik önlemidir”

Yeni nesil dijital ödeme sistemleri ve siber güvenlik alanlarında faaliyet gösteren teknoloji şirketi inventiv’in CEO’su Çağlayan Yıldırım, 22-26 Kasım Siber Güvenlik Haftası sebebiyle, periyodik sızma testlerinin önemine dikkat çekerek siber güvenlik tehlikelerine zemin hazırlayan koşullar ve en çok tercih edilen kurumsal siber güvenlik önlemleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Teknoloji

Dassault Systèmes, Blue Spirit Aero’nun Hidrojenle Çalışan Uçağının Geliştirme Sürecini Hızlandırıyor

Hidrojen yakıt hücresi teknolojisinden yararlanan Fransız havacılık kuruluşu, hafif uçağı "Dragonfly"ı geliştirmek için Dassault Systèmes'in bulut üzerindeki 3DEXPERIENCE platformunu kullanıyor   Dassault Systèmes'in "Reinvent the Sky" (Gökyüzünü Yeniden Keşfet) endüstri çözümü deneyimi, Blue Spirit Aero'nun ekipler arasındaki iş birliğini geliştirmesini ve programın yönetimini optimize etmesini sağlıyor   Uçağın konsept aşamasından sertifikalandırmasına kadar 3DEXPERIENCE platformunda geliştirilmesi daha temiz havacılık çözümlerinin uygulanabilirliğini gösterecek ve hidrojen ekonomisine yön verecek   Dassault Systèmes, hidrojen yakıt hücresi teknolojisinin gücünden yararlanan Fransa merkezli havacılık start-up’ı Blue Spirit Aero’nun, hidrojen-elektrikli hafif uçaklarının gelişimini hızlandırmak ve erişilebilir temiz havacılık sertifikasyon süreçlerini ilerletmek için Dassault Systèmes'in bulut üzerindeki 3DEXPERIENCE platformunu kullanacağını duyurdu.