Ekonomi

Yuvam Dünya “İklim Dostu Yaşam Rehberini Yayımladı

Etrafımızı saran dünya hepimizin ve bu dünya için 

her birimizin yapabileceği bir şey var  
 

İklim krizi sadece geleceğin değil, bugünün de sorunu. Aynı zamanda bir kültür krizi olarak nitelendirdiğimiz bu kriz için her birimizin alışkanlıklarını değiştirmesi ve krize karşı güçlü durmamız gerekiyor. İklim kriziyle mücadelede neslimizin hikayesini değiştirmek için yola çıkan ve toplumun her kesiminde dönüşüm başlatmayı amaçlayan bir dernek olan Yuvam Dünya, Dünyaya ve kaynaklarına saygılı yaşamı hatırlamak ve alışkanlıkları değiştirmek üzere yola çıkıyor. Herkesi de çözümün bir parçası olmaya davet ediyor.

 

Yuvam Dünya tarafından hazırlanan “İklim Dostu Yaşam Rehberi” Dünyayı kurtarmaya “nereden başlamalıyım” sorusuna sürdürülebilir adımlarla hayatımıza dahil edebileceğiz yanıtlar veriyor, hayatın her alanında değiştirebileceğimiz alışkanlıklarımızla karbon ayak izimizi nasıl düşürebileceğimizi anlatıyor.

 

İklim krizine karşı şimdi harekete geç!

 

Yuvam Dünya iklim dostu mutfak, seyahat, alışveriş, ev, ofis ve dijital yaşamda dünyayı iyi gelecek bir yaşam sürdürmenin püf noktalarını öğrenerek iklim kriziyle birlikte mücadele edebileceğimizin altını çiziyor. 

 

Dünyamız için şimdi harekete geçmek için; QR kodunu okutarak, İklim Dostu Yaşam Rehberi’ni indirebilir ve ilk adımı atabilirsin. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

  Pandemi bitse de esnek çalışma kalıyor