Kültür & Sanat

Vestel Amfi’de Önümüzdeki Program; 16 – 22 Ağustos

Her yaşa ve her zevkten sanatsevere hitap eden içerikleriyle kültür-sanatın daimi buluşma adresi olan Zorlu PSM, sevilen açık hava mekanı Vestel Amfi’de fiziki mesafeli olarak gerçekleştirdiği konserlerden stand-up gösterilerine, DJ performanslarından film gösterimlerine pek çok etkinlikle seyirciyle buluşmayı sürdürüyor. 

İş çıkışlarında PSM'nin en sevilen etkinliklerinden Zorlu PSM'nin popüler serisi "100 Music presents After Work Party” etkinlikleri, Vestel Psm Radyo Presents kapsamında müziği hayatının odak noktasına koyan Okan Aydın’ın gerçekleştireceği DJ performansı, sahnelerini stand-up komedi yapmak isteyen herkese açan “TuzBiber Stand Up” gösterisi, “Sıcak Şarap” ve “Dönme” parçaları ile dijital platformlarda kısa sürede milyonlarca dinlemeye ulaşmayı da başaran genç müzisyen Batuhan Kordel’in canlı performansı, Yaratıcı Çocuk Atölyeleri ve Başka Sinema Film Gösterimleri Vestel Amfi’nin dikkat çeken etkinlikleri arasında yer alıyor.

 

100 MUSIC PRESENTS AFTERWORK PARTY: ECE ÖZEL // 16 AĞUSTOS PAZARTESİ // VESTEL AMFİ // 20.00

 

İş çıkışlarında PSM'nin en sevilen yerlerinden Vestel Amfi'de buluşuyoruz! Zorlu PSM'nin popüler serisi "100 Music presents After Work Party", bu yıl da iş çıkışlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Kendi podcast ve parti serisi "Özel Zevkler"in yanı sıra birçok isimle, farklı sahnelerde performans sergileyen ve “Arkaoda” resident dj’lerinden biri olan Ece Özel setin başına geçerek bizi efsane şarkılara doyurmaya hazırlanıyor. Herkesin ücretsiz katılabileceği partide müzik, bolca dans ve barbekü Vestel Amfi’de yerini alacak. 

 

Kapı Açılış: 17.00

100 Music Presents Afterwork Party: Ece Özel 20.00

 

*Etkinlik ücretsizdir. Kayıt alımı etkinlikten 5 gün önce başlamaktadır. 

 

TUZBİBER STAND UP MC: ÖZGE ÖZEL, ALİ CONGUN, ÖMER HARMANKAYA, DENİZ GÖKTAŞ // 17 AĞUSTOS SALI // VESTEL AMFİ // 20.00

  KÜY kitapları dünyaya açılıyor

 

2015'ten bu yana düzenlediği Açık Mikrofon geceleri ile sahnelerini stand-up komedi yapmak isteyen herkese açan ve Türkiye’de stand-up komedi kültürünün yaygınlaşmasını amaçlayan TuzBiber, bağımsız komedyenleri ve kendine özgü farklı içerikleri ile seyircilere kahkaha dolu anlar yaşatmak için Ağustos ayı boyunca da Vestel Amfi’de. 

 

Kapı Açılış: 18.00

TuzBiber Stand Up: 20.00

 

*Etkinlik ücretsizdir. Kayıt alımı etkinlikten 5 gün önce başlamaktadır. 

 

VESTEL PSM RADYO PRESENTS: FASİTDAİRE// 18 AĞUSTOS ÇARŞAMBA // VESTEL AMFİ // 20.00

 

Vestel PSM Radyo programcıları da yaz boyunca Vestel Amfi'de. 2000’lerin başında radyo yayıncılığıyla ilgilenmeye başlayarak bugüne dek Dinamo FM ve Radyo Babylon’da çeşitli programlar hazırlayıp sunan ve müziği hayatının odak noktasına koyan Vestel PSM Radyo’nun sevilen programcılarından Okan Aydın 18 Ağustos Çarşamba günü Vestel Amfi’de çok özel parçalardan oluşturduğu listesi ile DJ setin başına geçiyor.

 

Kapı Açılış: 17.00

Vestel Psm Radyo Presents Fasitdaire: 20.00

 

*Etkinlik ücretsizdir. Kayıt alımı etkinlikten 5 gün önce başlamaktadır. 

 

BAŞKA SİNEMA FİLM GÖSTERİMİ: CAPERNAUM // 19 AĞUSTOS PERŞEMBE // VESTEL AMFİ // 20.00

 

Lübnanlı yönetmen Nadine Labaki’nin son filmi Kefernahum, hayata isyan eden on iki yaşındaki bir çocuğun hüzünlü hikâyesini anlatıyor. Beyrut’ta yoksulluk, çaresizlik ve şiddet içinde büyüyen Zain, kendisini dünyaya getirdikleri için ailesini mahkemeye verir. Neredeyse tamamı amatör olan oyuncularla çekilen ve çocuk olmak, aidiyet, göçmenlik, yoksulluk gibi konuların tüm gerçekliğiyle işlendiği Kefernahum’u  Açıkhava sineması konforunda izlemek için Vestel Amfi’deki yerinizi şimdiden ayırmayı unutmayın.

 

*Etkinlik ücretsizdir. Kayıt alımı etkinlikten 5 gün önce başlamaktadır. 

 

BATUHAN KORDEL // 20 AĞUSTOS CUMA // VESTEL AMFİ // 20.00

 

Müzikle tanışması 7 yaşında piyano ile başlayan Batuhan Kordel, 2015 yılından beri müzik çalışmalarına solo kariyer şeklinde devam ediyor. İlk olarak yaptığı coverlar ile dikkat çeken Kordel, “Sıcak Şarap” ve “Dönme” parçaları ile dijital platformlarda kısa sürede milyonlarca dinlemeye ulaşmayı da başardı. Batuhan Kordel’in dinamik performansına tanık olmak için 20 Ağustos Cuma günü Vestel Amfi’deki yerinizi şimdiden ayırmayı unutmayın. 

  4. DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışması'nın kazananları belli oldu

 

Kapı Açılış: 17.00

Batuhan Kordel: 20.00

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 66,00 TL

 

 

HOUSEKEEPERS WORKSHOP & SHOWCASE, DJ İLKER AKSUNGAR // 21 AĞUSTOS CUMARTESİ // VESTEL AMFİ // 12.00

 

İstanbul'un birden fazla alanda faaliyet gösteren ilk house müzik topluluğu Housekeeper, 2011 yılından bu yana dünyaca ünlü isimlere ev sahipliği yaptığı partiler düzenliyor, podcast serileri yayınlıyor, radyo programı hazırlıyor ve sanatçılarla sergiler düzenlemeye devam ediyor.  Housekeeper Podcast Contest kapsamındaki ilk workshop ve Housekeeper Showcase   kapsamında DJ İlker Aksungar ve Enes Ayata’nın gerçekleştireceği performansı kaçırmamak için 21 Ağustos’ta Vestel Amfi’deki yerinizi ayırmayı şimdiden unutmayın.

 

*Etkinlik ücretsizdir. Kayıt alımı etkinlikten 5 gün önce başlamaktadır. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı