Ekonomi

Vakko Yaz Mağazalarıyla, Özlenen Yaza Hazır

 Vakko, Ege ve Akdeniz’in en güzel bölgelerinde Vakko Dostları ile buluşuyor. Hayatın her alanındaki özel hizmet dokunuşlarıyla Vakko, yeni mağazalarıyla da koleksiyonların heyecanını sunuyor. 

Vakko yeni ve yenilenen mağazalarıyla Bodrum, Alaçatı, Göcek gibi Türkiye’nin en güzel tatil bölgelerinde hizmet veriyor. Sekizi yeni, ilk kez bu yaz kapılarını açan, diğerleri de yenilenen toplam 17 mağaza bu üç şehirde yazın ruhunu Vakko ayrıcalıkları ve koleksiyonlarıyla buluşturuyor.

Sezon stilini tanımlayan kadın ve erkek tasarımlarıyla Vakko, dinamik ve sportif tarzıyla Vakkorama ve plaj modasına yön veren Vakko Mare yazlık şehirlerde de hizmet anlayışını sürdürüyor. Vakko Home ile Vakko Cruise ise ev, bahçe ve tekne dekorasyonunda sofistike bir stil yansıması sunuyor. Vakko Patisserie tüm okazyonlarda Vakko Atelier lezzetlerini zamandan ve mekandan bağımsız özel bir hizmetleri ile Vakko Dostlarıyla buluşturuyor. Bir klasik olan Vakko Chocolate çeşitleri, önceden sipariş verilerek alınan özel lezzetler ve Vakko’nun özenle hazırladığı, her yerden sipariş verilebilen ‘Take&Bake’ pişşirmeye hazır tatları yaşama Vakko ayrıcalığını katıyor. Sadece ısıtılarak tüketmeye hazır ‘Take&Bake’ seçenekleri tekne ve yazlıklar için büyük bir kolaylık sağlıyor. 

Bodrum’daki Vakko mağazaları arasında; 

Yalıkavak Marina’da Vakko Home, Vakko Patisserie, Vakko Mare; 

Mandarin Oriental’de Vakko ve Vakko Patisserie; 

Bodrum Loft içerisindeki yeni Vakko Mare ve Vakko Patisserie; 

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa’daki Vakko Patisserie, Vakko Mare, Vakkorama 

Six Senses Kaplankaya’daki yeni Vakko Mare, Vakko Ice Cream 

Göcek’te Vakko Patisserie, Vakko Mare ve Vakkorama 

Alaçatı’da Vakkorama ve Vakko Patisserie yer alıyor. Büyükşehirlerdeki Vakko mağazalarında alışılan tüm hizmet kalitesi ve çeşitler, bire bir Ege ve Akdeniz sahillerine taşınarak Vakko dostlarına sunuluyor.

 

Vakko ayrıca İstanbul’da da yatırımlarına devam ediyor. Nişantaşı’ndaki Vakko, Vakkorama mağazalarının açılışınının ardından The Ritz Carlton, Istanbul oteli içerisinde de Vakko Boutique ve Vakko Patisserie açıldı. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

  1 Miyar Dolarlık Yatırımlar Hayata Geçecek
Haber