Ekonomi

Vaillant 9 ilde yetkili satıcı ziyaretleri gerçekleştirdi

Vaillant Türkiye, yetkili satıcılarını motive etmek, onların görüş ve önerilerini dinlemek amacıyla düzenlediği ziyaretler kapsamında 2021 yılının ikinci çeyreğinde 9 ilde toplam 17 buluşma gerçekleştirdi. Vaillant Group Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu, “Her sene büyüyen, birbirini daha iyi anlayan, ortak hedefleri gerçekleştirmede kararlı olan güçlü bir iletişim ağına sahibiz. Yetkili satıcılarımızla son kullanıcı kararlarını merkeze alan bir paydada buluşuyoruz” dedi.

 

Vaillant Türkiye, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği yetkili satıcı ziyaretleri ile kurduğu iletişim sayesinde faaliyet gösterdiği bölgelerdeki konumunu güçlendiriyor. Ziyaretlerini pandemi önlemleri doğrultusunda sürdüren Vaillant, gelecek vizyonu, ürün ve kalite vurgusu yaptığı ziyaretlerinde yetkili satıcılarına sahada da beraber oldukları mesajını vererek motivasyonlarını katkı sağlamayı hedefliyor.

  

2021 yılının ikinci çeyreğinde gerçekleştirilen buluşmalar kapsamında; İstanbul, İzmir, Konya, Sakarya, Kocaeli, Bursa, Ankara, Kayseri, Antalya illerine giden Vaillant, toplam 17 yetkili satıcı ile bir araya geldi. Yetkili satıcıları motive etmek, onların görüş ve önerilerini dinlemek amacıyla düzenlenen ziyaretler, Vaillant Group Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu ve yönetim ekibinin katılımıyla düzenlendi. Söz konusu illerdeki yetkili satıcılar ile pazarın genel durumu ile ilgili değerlendirme yapılan ziyaretlerde Vaillant’ın pazar payı ve devreye alım adetleri ile ilgili de bilgi alışverişinde bulunuldu. 

 

“Yetkili satıcılarımız ile sürdürülebilir ilişkiler kurmaya önem veriyoruz” 

Vaillant’ın pusulasının orta ve uzun vadeli hedeflere dayalı bir stratejiyi kapsadığına dikkat çeken Erol Kayaoğlu, “Yetkili satıcı ziyaretleri markamızın gelecek stratejisine katkıda bulunuyor. Yetkili satıcılarımızın morallerini yükseltmek, bölge ve yetkili satıcı özelinde oluşan ihtiyaçları belirleyerek bu doğrultuda yeni aksiyon planlanmaları yapmak üzere bu yıl da yola çıktık. İkinci çeyrekte 9 ilimizde 17 yetkili satıcımızla bir araya geldik” dedi. 

  Ekoten’de I-REC Sertifikalı Yeşil Enerji Dönemi Başladı

 

Erol Kayaoğlu, yetkili satıcıları ile sürdürülebilir, uzun süreli ilişkiler kurmaya önem verdiklerini vurguladı. Kayaoğlu, “Her sene büyüyen, birbirini daha iyi anlayan, ortak hedefleri gerçekleştirmede azimli ve kararlı olan çok güçlü bir iletişim ağına sahibiz. DNA’mızda yer alan iş yapış modelimizi bozmadan; tüm işleyişte son kullanıcıları kararların merkezine alan bir paydada buluşuyoruz. Ziyaretlerimizde onların yanlarında olduğumuzu bir kez daha vurgularken; performansları, il aksiyon planları, kampanyalar, gaz kuruluşu yatırımları konusunda değerlendirmelerde bulunduk. Yetkili satıcılarımızın talep ve beklentilerini dinledik. Örneğin Antalya’da kısa sürede beşincilikten ikinciliğe yükselişimizin arkasında yatan iş stratejisi ve pazarda hızla artan bilinirliğimiz konusunda yetkili satıcılarımızın görüşlerini aldık. Yetkili satıcılarımızla buluşmaya önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz” diye konuştu. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı