Kültür & Sanat

Özlediğimiz “KüçükÇiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar” Kaldığı Yerden Devam Ediyor!

Şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe güneşin ruhumuzu ısıtmasıyla birlikte bize tekrar merhaba diyor! Yoğun geçen haftanın stresini atmak için şehrin merkezinde, yıldızların altında kendini yeşile bırakmak ve yüzdeyüz müziği yaşamak isteyenler KüçükÇiftlik Bahçe’de buluşacak.

 

KüçükÇiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar yazın gelişiyle özleyenlerine kavuşuyor, konserler kaldığı yerden devam ediyor! Farklı müzik türlerinden yerli sanatçıların performanslarıyla şehirde küçük bir mola vermek isteyen İstanbullular 13 Temmuz Salı akşamı Freefall ve URU ortak organizasyonuyla Yok Öyle Kararlı Şeyler, Can Oflaz ve Bağzıları’nın sahne alacağı konserde buluşacak. 

 

“Zaten Kırılmış Bir Kızsın” şarkısı ile tanınan ve kısa sürede üne kavuşan Bağzıları, akşamın açılışını yapacak. İndie müziğin sevilen grupları arasında yer alan Bağzıları’nın ardından Can Oflaz sahne alacak. 2012 yılından bu yana yayınladığı cover’lar ile sosyal medyada adından sıkça söz ettiren Can Oflaz, KüçükÇiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar dinleyicilerine yıldızların altında harika dakikalar yaşatacak. 13 Temmuz akşamı alternatif bağımsız müziğin en sevilen gruplarından Yok Öyle Kararlı Şeyler’in sahneye çıkmasıyla birlikte KüçükÇiftlik Bahçe’den yükselen sesler tüm şehri saracak. 

 

KüçükÇiftlik Park 1,5 Yıllık Aradan Sonra Müzik Sektörüne Yeniden Kapılarını Açtı!

KüçükÇiftlik Park, yıllardır birlikte yürüdüğü ve pandemi yasakları sebebiyle yaklaşık iki yıldır etkinlik yapamayan müzik organizatörleri ile  kötü günleri geride bırakmak adına kolları sıvadı. Sektöre yeniden kapılarını açan KüçükÇiftlik Park, müzik sektöründeki tüm dostlarıyla yaptığı iş birlikleriyle müzik severleri keyifli konserlerde buluşturarak sektörün yeniden canlanmasına katkıda bulunacak. 

 

Normal kapasitesi 2000 kişilik olan ancak pandemi sebebiyle sınırlı kapasitede 500 kişi ağırlayacak olan KüçükÇiftlik Bahçe’deki konseri kaçırmamak için biletinizi hemen alın. KüçükÇiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar sürpriz isimlerle devam edecek. 

 

  Allianz Türkiye ve Allianz Motto Müzik, gençlere sigortanın önemini müzikle anlatıyor

Organizasyon Freefall & URU, biletler Biletix’te!

 

Kapı açılışı: 16.00

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı