Ekonomi

Modanisa’da Toygar Tan Merchandiser Ekiplerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu

Türkiye’nin ilk uluslararası e-ticaret ve online giyim platformu Modanisa, Merchandiser Ekiplerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Toygar Tan’ı getirdi. Tan, son olarak LC Waikiki bünyesinde Planlama ve Alokasyon Süreç ve Sistemleri’nden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini yürütüyordu.

5 kıtada 140 ülkeye gönderi yapan ve yıllık 250 milyon ziyaretçiye ulaşan Türkiye’nin ilk uluslararası ticaret ve online giyim platformu Modanisa, Merchandiser Ekiplerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı (Chief Merchandising Officer) görevine Toygar Tan’ı atadı.

İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme alanında Yüksek Lisans derecesine sahip olan Toygar Tan, iş hayatına Eczacıbaşında başladı. Ardından Mavi Jeans’te Chief Supply Chain & Planning Officer ve Colins’te Global Merchandise Planning & Allocation Director olarak iş hayatını sürdüren Tan, son olarak LC Waikiki bünyesinde Planlama ve Alokasyon Süreç ve Sistemleri’nden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak yer aldı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

  Emirates, Dubai’nin gelecek vizyonunu gökyüzüne taşıyarak Museum of the Future’a özel olarak giydirilen A380’i görücüye çıkarıyor
Haber