Ekonomi

Burger King® lezzet ailesinin yeni üyesi: BK Crispy Chicken

Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King® lezzet ailesinin en yeni üyesi BK Crispy Chicken’ı tavukseverlere özel sunuyor. 

Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King® lezzet ailesini her geçen gün zenginleştirerek müdavimlerine farklı tariflerle hazırlanan özel ürünler sunmaya devam ediyor. Tavukseverler için en kral tariflerle hazırlanan lezzetlerine bir yenisini daha ekleyen Burger King® baş döndürücü tadıyla gönülleri fethedecek. 

Mısır gevreği kaplı çıtır çıtır tavuğu ve lezzetli acısıyla benzersiz bir lezzet deneyimi yaşatan BK Crispy Chicken, tüm Burger King® restoranlarında satışa sunuluyor.

TAB Gıda Lezzetlerine Kesintisiz Erişim Sürüyor

Öncelikli sorumluluğu çalışanların ve lezzet severlerin sağlığı olan hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda, koronavirüse (COVID-19) karşı önlemlerini en üst düzeyde hayata geçiriyor. İlk günden itibaren #evdek®al hareketini destekleyen ve birçok uygulamayı hayata geçiren TAB Gıda markaları, kademeli normalleşme kararları çerçevesinde restoranlarında misafirleriyle buluşuyor ve verilen talimatlardaki genel koşullara uygun olarak hizmet veriyor. Tıkla Gelsin® yenilenmiş mobil uygulaması veya www.tiklagelsin.com web sitesi üzerinden, Yemek Sepeti'nin online ve mobil kanallarının yanında, Ara Gelsin sipariş hattı, Getir ve Trendyol üzerinden güvenli bir şekilde siparişleri alıyor. Online ve temassız olarak ödemesi yapılabilen ürünler, hijyen kuralları eksiksiz takip edilerek maske ile hazırlanıyor. Hazırlık aşamasında hem görev yapan çalışanların hem de siparişi teslim eden kuryelerin ateşi düzenli olarak ve sipariş yola çıkmadan hemen önce ölçülerek bilgilendirme kağıdına yazıldıktan sonra, ürün güvenli paket haline getiriliyor. Sipariş uygulamaları üzerinden 'Siparişimi Kapıya As' ve 'Temassız Teslimat' seçeneğiyle sosyal mesafe kuralına uyulurken, tüm paket servis siparişlerinde kullanılan ’Güvenli Paket' uygulaması sayesinde, ürünlerin restorandan tamamen kapalı çıkması garanti altına alınarak en sağlıklı şekilde teslimatı gerçekleşiyor.

  Yaz Sıcaklarında Profilo Klimalar ile “Oh be” Demenin Keyfini Çıkartın

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Haber