Ekonomi

Akbank, sağlıklı yaşam harcamalarında müşterilerine ayrıcalıklar sağlıyor

Akbank, sağlıklı yaşama odaklanan müşterileri için pek çok proje ve kampanyayı hayata geçiriyor. Axess Mobil’de ‘Sağlıklı Yaşam Modu’ altında çeşitli ayrıcalıklar ve zengin içerikleri bir arada sunan Akbank, Axess ve Wings kredi kartı sahiplerine hem kendileri hem hayvan dostları için 700 TL’ye varan indirim fırsatı da sağlıyor.  

 

Akbank, sağlıklı yaşamı merkeze alan pek çok proje ve kampanyayı müşterilerine sunmaya hazırlanıyor. Axess Mobil’de bulunan Sağlıklı Yaşam Modu ile sağlıklı yaşamı destekleyecek markalara özel fırsatlar sunan Akbank bilgilendirici içerikler ile müşterilerinin hayatına katkı sağlıyor. Kampanyalar kapsamında; Hummel, Sportive, Decathlon, The North Face gibi spor mağazalarından, propolis ve arı ürünleri sunan BEE’O’ya, doğadan güç alan içerikleriyle The Body Shop’tan, doğa dostu kozmetik ve kişisel bakım ürünleri sunan LoaVerde.com’a, Diyetkolik ile sağlıklı beslenme ve diyet planlarından, 33.fit ile spor derslerine kadar farklı alanlarda taksit, indirim ve chip-para fırsatları sunuluyor. Ayrıca Axess ve Wings kredi kartı sahiplerinin hem kendileri hem hayvan dostları için de kampanyalar hayata geçiriliyor. Bu kampanya ile Axess Platinum ve Wings kredi kartı sahipleri spor kulüpleri, kıyafetleri, malzemeleri ile eczane, kozmetik, güzellik salonları, veteriner, pet shop ve optik sektörlerinde Akbank üye iş yerlerinde yapacakları 200 TL ve üzeri sağlıklı yaşam harcamalarından 5, ayda toplam 100 indirim, yıl sonuna kadar ise 700 TL’ye varan indirim elde edebiliyor. 

 

Pandemi ile birlikte özellikle ‘sağlık’ ve ‘sağlıklı yaşam’ kavramlarının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırladığımızı söyleyen Akbank Strateji, Dijital Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce, Akbank’ın sağlıklı yaşam ekosistemiyle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Sağlıklı yaşam, tüm müşterilerimizin artarak ilgi gösterdiği önemli bir odak noktası haline geldi. Axess ve Wings olarak sağlıklı ve iyi yaşamayı önemseyen müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için Axess Mobil’de Sağlıklı Yaşam Modu yaratarak birçok farklı marka ile taksit, indirim ve chip-para fırsatları sunuyoruz. Ayrıca Axess Platinum ve Wings müşterilerimizin Akbank üye iş yerlerinde yapacakları 200 TL ve üzeri sağlıklı yaşam harcamalarında 5, ayda toplam 100 indirim, yıl sonuna kadar ise 700 TL’ye varan indirim sunuyoruz. Kişisel takipten, sağlıklı yaşam asistanı hizmetlerine kadar müşterilerimizin yaşam kalitelerini artıracak noktalarda yeni işbirliklerine imza atmayı ve bankacılıkta bu alanın öncüsü olmayı hedefliyoruz. Üstelik kartlarımızın temassız ödeme ve onaylandığı anda dijitalden kullanım özelliği ile müşterilerimizin temasını olabildiğince azaltarak, sağlıklarını korumalarına destek oluyoruz ” 

  iWallet, Birleşik Ödeme ve Hayhay yatırımlarıyla büyüyecek

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Haber